Czyszczenie przepompowni Kraków

Nasza firma z Krakowa świadczy usługi serwisu i czyszczenia przepompowni ścieków.

Wykonujemy czyszczenie przepompowni:

  • gruntowne czyszczenie dna, ścian i pomp w przepowni z użyciem pojazdu ssąco - płuczącego
  • okresowe przeglądy przepompowni

Usługi świadczymy dla wielu Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych oraz gminnych zakładów komunalnych w okolicach Krakowa. Wieloletnia współpraca z powyższymi jednostkami potwierdza konkrencyjność cen oraz jakość świadczonych usług.

Czyszczeniu i serwisowi przepomopowni poddajemy w Krakowie zarówno duże przepompownie ścieków sanitranych lub deszczowych (z użyciem pojazdów ssąco - płuczących) jak i małe przepompownie zamontowane w budynkach (bary, restauracje, parkingi podziemne).

czyszczenie przepompowni oferta

Czyszczenie osadników Kraków

Kanal Serwis oferuje kompleksowe usługi czyszczenia osadników. Regularne usuwanie nagromadzonego osadu zapewnia prawidłowe działanie instalacji, zapobiegając jej awariom i uciążliwym zatorom. W krakowie wykonujemy czyszczenie osadników tłuszczu, piasku, gnilnych i innych, dostosowując metodę do rodzaju osadnika i jego specyfiki. Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie, aby sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić czyszczenie osadników różnej wielkości i typu. W Krakowie gwarantujemy rzetelną i terminową realizację zleceń, a także konkurencyjne ceny.

czyszczenie osadnikow oferta

Czyszczenie kratek burzowych Kraków

Kratki burzowe pełnią kluczową rolę w systemie odprowadzania wody, zapobiegając powodziom i zalewaniu ulic oraz posesji podczas intensywnych opadów deszczu. Z czasem jednak mogą one ulec zablokowaniu przez liście, gałęzie, śmieci i inne zanieczyszczenia, co znacząco obniża ich efektywność. Regularne czyszczenie kratek burzowych w Krakowie jest niezbędne, aby zapewnić ich prawidłowe funkcjonowanie i uniknąć potencjalnych problemów związanych z gromadzeniem się wody. Nasza firma z Krakowie oferuje profesjonalne usługi czyszczenia kratek burzowych, wykorzystując nowoczesne metody i sprzęt, aby skutecznie usuwać zanieczyszczenia i przywracać pełną przepustowość systemu odprowadzania wody.

 czyszczenie kratek burzowych

czyszczenie studzienek przed i po

Czyszczenie zbiorników Kraków

Zbiorniki, używane do gromadzenia wody lub ścieków, wymagają regularnego czyszczenia, aby zapobiegać zanieczyszczeniu wody i utrzymania sprawności systemu. Proces czyszczenia zbiorników w Krakowie zazwyczaj obejmuje usunięcie wszelkich osadów i zanieczyszczeń, co jest ważne zarówno dla zachowania jakości wody, jak i dla uniknięcia uszkodzeń strukturalnych.

Czyszczenie studzienek Kraków

Studzienki kanalizacyjne, służące do inspekcji, czyszczenia i odprowadzania wody, wymagają regularnego czyszczenia, aby zapobiegać zatorom i zapewnić płynny przepływ ścieków. Czyszczenie studzienek w Krakowie często wymaga użycia specjalistycznych narzędzi do usunięcia nagromadzonego brudu, osadów i innych zanieczyszczeń.

Czyszczenie separatorów Kraków

Nasze pojazdy dzięki wyjątkowo silnym pompom ssącym, umożliwiającym zasysanie bardzo gęstych osadów, przyczyniają się do redukcji ilości powstającego odpadu - a tym samym do redukcji kosztów wykonywanej usługi w porównaniu do usług świadczonych przez inne firmy (koszt utylizacji odpadu jest głównym składnikiem cenotwórczym). Zwracamy uwagę, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, instalacje takie jak separatory tłuszczu powinny być poddane czyszczeniu min. raz do roku. Jednak w większości przypadków prace takie wykonuje się co 2 - 3 miesiące lub częściej.

Nasze usługi w Krakowie:

  • serwis, czyszczenie konserwacja separatorów tłuszczu
  • serwis, czyszczenie separatorów substancji ropochodnych (separatory olejowe)
  • serwis, czyszczenie konserwacja osadników
  • przejęcie obowiązków związanych z gospodarką odpadami powstającymi przy wykonywaniu prac
  • wywóz i unieszkodliwianie odpadów

czyszczenie separatorow

Opinie

Zadzwoń: 503 606 150