Polityka prywatności

Właścicielem strony internetowej kanalserwis.pl jest firma Kanał Serwis, która jest zarządcą Twoich danych osobowych. Niniejsza Polityka prywatności definiuje, w jaki sposób obrabiamy informacje gromadzone na witrynie kanalserwis.pl, a także tłumaczy powody, dla których musimy zbierać określone dane o kliencie. Dlatego przed rozpoczęciem korzystania ze witryny kanalserwis.pl zapoznaj się z niniejszą Polityką Prywatności. Dbamy o Twoje informacje osobiste i deklarujemy do gwarancji ich prywatności i bezpieczeństwa.

Gromadzone przez nas informacje osobiste

Kiedy wkraczasz na witrynę kanalserwis.pl, automatycznie zbieramy pewne informacje o Twoim sprzęcie, w tym informacje o Twojej przeglądarce, IP, strefie czasowej oraz niektórych ciasteczkach zainstalowanych na Twoim sprzęcie. Dodatkowo, podczas nawigacji witryny, zbieramy informacje o indywidualnych witrynach lub towarach, które oglądasz, jakie strony lub wyrażenia wpisane w wyszukiwarkę skierowały Cię na naszą Witrynę oraz o tym, w jaki sposób z niej używasz. Te informacje gromadzone automatycznie określamy mianem "Informacji o urządzeniu". Ponadto, możemy gromadzić dane osobowe, które nam przekażesz (w tym, na przykład, imiona, nazwisko, adres, informacje o płatnościach itp.) na stadium rejestracji, aby umożliwić realizację umowy.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane?

Naszym nadrzędnym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa danych konsumentów / użytkowników, dlatego też możemy obrabiać jedynie limitowane dane, tylko w takim obszarze, w jakim jest to absolutnie konieczne do utrzymania funkcjonowania Strony. Informacje zbierane automatycznie są wykorzystywane jedynie do identyfikacji potencjalnych sytuacji nadużycia oraz do tworzenia informacji statystyk dotyczących korzystania z naszej Witryny. Wspomniane dane statystyczne nie są zbierane w sposób pozwalający na identyfikację konkretnego użytkownika. Możesz odwiedzić naszą Witrynę bez konieczności ujawniania nam swojej tożsamości lub przekazywania jakichkolwiek informacji, na zasadzie których ktoś mógłby rozpoznać Cię jako konkretną, możliwą do zidentyfikowania osobę. Jeśli jednak zechcesz skorzystać z niektórych funkcji Strony, lub pragniesz dostać nasz biuletyn, lub przekazać inne informacje poprzez uzupełnienie formularza, możesz podarować nam swoje informacje osobiste, takie jak adres e-mail, imię, nazwiska, miasto w którym mieszkasz, firma, organizacje, numery telefonu. Możesz zaniechać z udzielania nam swoich danych osobowych, jednak wówczas możesz nie być w stanie korzystać z niektórych opcji Witryny. Na przykład, nie będziemy mogli wysyłać Ci naszego Newslettera lub ustanowić z Tobą kontaktu bezpośrednio na Witrynie. Użytkownicy, którzy nie są pewni, które dane są obowiązkowe, mogą skontaktować się z nami wysyłając wiadomość na adres biuro@kanalserwis.pl.

Twoje uprawnienia

Jeśli jesteś mieszkańcem Unii Europejskiej, przysługują Ci następujące prawa związane z Twoimi informacjami osobistymi:

  • Uprawnienie do uzyskania informacji
  • Uprawnienie dostępu do informacji
  • Prawo do korekty danych
  • Uprawnienie do usunięcia danych
  • Prawo do ograniczenia przetwarzania danych
  • Uprawnienie do zastrzeżenia sposobu przetwarzania danych
  • Prawo sprzeciwu.
  • Prawa odnoszące się do automatyzacji podejmowania decyzji i profilowania.

Jeśli życzysz sobie skorzystać z tego uprawnienia, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższych danych kontaktowych. Dodatkowo, jeśli jesteś mieszkańcem Unii Europejskiej, zaznaczamy, że dane użytkownika mogą być przetwarzane w celu realizacji ewentualnych umów z nim podpisanych (np. w przypadku złożenia zamówienia za pośrednictwem Strony) lub w celu realizacji naszych uzasadnionych działań biznesowych opisanych wcześniej. W dodatku należy mieć na uwadze, że informacje o użytkowniku mogą być przekazywane do krajów poza Unii Europejskiej, w tym do Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Linki do innych stron

Na naszej Stronie internetowej mogą znajdować się łącza do innych serwisów, które nie stanowią naszej własności ani nie są przez nas nadzorowane. Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za inne strony internetowe ani za ich działania związane z ochroną prywatności. Z tego wniosku zachęcamy do przemyślanego opuszczenia naszej strony i zapoznania się z polityką prywatności każdej strony internetowej, która może akumulować dane osobowe.

Ochrona danych

Gwarantujemy ochronę danych udostępnianych przez użytkownika na naszych serwerach w kontrolowanym środowisku, zabezpieczonym, zabezpieczonym przed nieuprawnionym dostępem, użyciem lub rozpowszechnieniem. W ramach nadzoru i kontroli stosujemy odpowiednie zabezpieczenia administracyjne, techniczne i fizyczne w celu ochrony przed nieuprawnionym dostępem, wykorzystaniem, zmianą i rozpowszechnieniem danych osobowych. Nie możemy jednak zagwarantować bezpieczeństwa przesyłania danych przez internet lub bezprzewodową

Dyskrecja informacji wynikających z przepisów prawa

Jakiekolwiek informacje, które zbieramy, wykorzystujemy lub zdobywamy, zostaną opublikowane, jeśli jest to wymagane wymagane przez prawo, np. w celu wywiązania się z wezwania do sądu lub analogicznego postępowania prawnego oraz wówczas, gdy w dobrej woli uznamy, że opublikowanie jest konieczne w celu ochrony naszych praw, Twojego bezpieczeństwa lub poczęstowania innych osób, wykrycia oszustwa lub w reakcji na wezwanie organów rządowych.

Dane kontaktowe

Jeżeli chcesz się z nami połączyć, aby uzyskać więcej informacji na temat niniejszej Polityki Prywatności lub w jakkolwiek sprawie mającej do czynienia z Twoimi uprawnieniami i danymi osobowymi, możesz posłać wiadomość e-mail na adres biuro@kanalserwis.pl

Opinie

Zadzwoń: 503 606 150